Nejnovější recenze ze sekce TV, audio, video

Sony MDR-ZX110AP

Sony MDR-ZX110AP

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Alza.cz

Syn to má k mobilu a je spokojený. Nechtěla jsem pořizovat špunty.... proto sluchátka

Ověřený zákazník Testuj.to Natálie

• Baterie
  • Design
  • Voděodolnost
  • Váha
  • Kvalita zvuku
  • Pás na připnání pro přenos z místa na místo

Produkt Vás rozhodně překvapí výdrží baterie v porovnání s jeho lehkostí. Je potřeba nainstalovat si aplikaci, abyste mohli reproduktor používat s vícě zařízeními nebo jej propojit s dlšími reproduktory. Kvalitního zvuku je možně si užívat prakticky všude. Nemusíte se díky jeho vodotěsnosti obávat poslechu hudby ani u bazénu či ve sprše.

Alma 2930

Ověřený zákazník Alza.cz ivana

funguje jak má

Ověřený zákazník Testuj.to Daniel

• Okamžité a jednoduché spárování
  • Funkční mikrofon i pro hovory
  • Hutné basy, občas až příliš
  • Velikost
  • Výdrž baterie
  • Nabíjecí USB-C kabel součástí
  • Basy jsou buď příliš hutné nebo žádné.
  • Chybí signalizace stavu baterie
  • Ne zcela čisté podání zvuk

Sony ULT Field 1 je kompaktní a odolný přenosný reproduktor, který vyniká svou robustností a kvalitou zvuku. Díky povrchové úpravě z látky a odolné gumy, spolu s krytím IP67, je ideální pro venkovní použití, protože je voděodolný, prachotěsný a dokonce i odolný proti korozi. Hlavní předností tohoto reproduktoru je ULT režim, který výrazně zesiluje basy a poskytuje silný a hluboký zvuk. Navzdory své malé velikosti je schopen vyplnit prostor kvalitním zvukem, i když při maximální hlasitosti může dojít k mírnému poklesu kvality. Výkon je ovšem více než dostačující a na plno se v interiétu téměř nepoužije. Připojení pomocí Bluetooth 5.0 je jednoduché a spolehlivé, což zajišťuje snadné párování s různými zařízeními. Reproduktor má výdrž baterie až 12 hodin a rychlé nabíjení, což umožňuje dlouhodobý poslech bez častého nabíjení.
Sony ULT Field 1 je skvělou volbou pro ty, kteří hledají odolný a výkonný přenosný reproduktor s vynikajícím basovým výkonem a flexibilním použitím v různých prostředích.

Ověřený zákazník Testuj.to Michal

• Zpracování a kvalita
  • Hlasitost
  • Jednoduchost párování
  • Jednoduchá aplikace
  • Voděodolnost
  • Zvuk zní trochu plechově, zjevně "oběť" IP67
  • Ekvalizér v aplikaci by mohl mít presety a mít trochu jemnější kroky

Repráček má jednoduché ovládání, páruje se extrémně snadno, včetně instalace aplikace. Aplikace je jednoduchá a poskytuje základní nastavení. Rád bych vyzkoušel i propojení více repro naráz. EQ v aplikaci je bohužel bez presetů a v poměrně hrubých krocích. Samo o sobě by to úplně nevadilo, ale reprák kuriózně absentuje ve středních výškách a jemnější nastavení by pomohlo reprák lépe doladit. Mírně utlumený zvuk je pravděpodobně za cenu dobrého utěsnění, které jsem naštěstí zatím nevyzkoušel. Reprák hraje dostatečně hlasitě a i při vyšších hlasitostech stíhá zvuk dobře prokreslovat. Pozitivně hodnotím praktickou šňůrku na pověšení, která se hodí častěji než by jeden řekl. Ovládání i používání jsou jednoduché a intuitivní, hlasitost je dostatečná a na outdoor použití klidně oželím i mírně slabší zvukový projev.

Esperanza EV107P

Esperanza EV107P

Ověřený zákazník Elektromarket CZ Ověřený zákazník

Zakoupeno v Elektromarket CZ

• Podpora zvuku E-AC3.
  • Pěkný programovatelný ovladač.
  • 2x USB, koax audio OUT, HDMI, SCART.
  • Ovládací tlačítka na předním panelu.
  • Plechová krabička s integrovaným zdrojem.
  • Pomalejší přepínání kanálů.
  • Žádné aktualizace firmware.
  • Bez AAA baterií a kabelu HDMI.

Je vhodný i do polského příhraničí, umí Dolby Digital Plus. Velkou a kontroverzní zvláštností je paměť úrovně hlasitosti pro každý kanál, široká podpora wi-fi USB dongle (zkoušel jsem MT7601 a RL5370) a množství síťových služeb, z nichž bohužel část nefunguje (počasí, youtube). Ale funkční je IPTV, RSS čtečka, částečně DLNA (kromě DMR Lucky STB Render). Umí přes HDMI zapnout a vypnout TV. Zelený displej a po vypnutí ukazuje čas, nebo nápis off. Překlad menu do češtiny je částečný a poněkud bláznivý (např. Exit = Východ), interpunkce je ok.

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v TV - ANTÉNY . CZ

• přijatelná cena
  • dlouhodobá spolehlivost
  • skutečně funguje

První zesilovač, který skutečně dělá to co má = zesiluje příjem TV signálu a efektivně filtruje parazitní vlivy wi-fi sítí s jiných rušení.
Zakoupil jsem již druhý kus, první koupený kus funguje již víe než 3 roky v nepřetržitém provozu.
Díky tomuto zařízení nepotřebuji žádné hyper super antény. Stačí mi jedinné síto a mám kvalitní příjem všech hlavních českých stanic

Samsung QE43Q60C

Samsung QE43Q60C

Ověřený zákazník Alza.cz Radek

• krásný obraz
TecTake 400793

TecTake 400793

Ověřený zákazník Alza.cz Monďous

Zakoupeno v Alza.cz

• Funguje a je hodně pevný
Philips 65PUS8818

Sencor SDB 523T

Sencor SDB 523T

Ověřený zákazník Alza.cz Slavoj

Zakoupeno v Alza.cz

• Za slušnou cenu kvalitní produkt
Sony ULT FIELD 7

Sony ULT FIELD 7

Ověřený zákazník Testuj.to Jiří

• Kvalita zvuku
  • Výdrž baterie
  • rozměry a váha produktu
  • vzhled produktu
  • Režimy ULT
  • Napájecí kabel
  • Slabší mobilní aplikace pro reproduktor

Tenhle reproduktor je prostě zábavná věc a od doby, co ho máme doma, tak je součástí našich zahradních grilovaček. Kvalita zvuku je super a udivilo mě, že reproduktor jsme použili cca do 70% výkonu, když jsme opravdu chtěli mít hudbu nahlas a už to bylo na hraně, kdy na vás přijdou sousedi.
Vyzkoušel jsem i ULT režimy a využití si musí člověk určit sám, například moje využití ULT režimů bylo pouze venku, kde se zvuk chová jinak a člověk lépe cítí basy právě při ULT. V domácím prostředí se mi to zdálo naopak přebasované.
Jako poslední mě udivila baterka, jelikož 30h, které udává výrobce bych si odhadnul jako reálné při mém využití reproduktoru standardně kolem 30-40% výkonu.

GoGEN CDM 425 SUBT

GoGEN CDM 425 SUBT

Ověřený zákazník Allegro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 14. května 2024

(naposledy upraveno 14. května 2024)

Zakoupeno v Allegro.cz

Nic ještě nepřišlo

SILVERCREST SIRD 14 E1

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz F.

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Hraje moc pěkně a hlavně vypadá krásně, na obrázku vypadá robustní, ale ve skutečnosti je malé, opravdu velice hezký design.

O nevýhodě zatím nevím.

KZ ZS10 Pro

KZ ZS10 Pro

Ověřený zákazník BezdratovePecky.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v BezdratovePecky.cz

Poměr cena výkon - skvěle hrají.

Sony ULT WEAR WHULT900NB černá

• Vydrž baterie
  • Zvuk při telefonování
  • Skvělý zvuk a basy
  • Talačítko ULT - usnadňuje ovládání zvuku
  • Jsou trochu větší, ale za ten zvuk to teda stojí - nebo já mám malou hlavu

Tyto sluchátka jsou neuvěřitelně inovativní! Jejich zvuková kvalita je bezchybná a dokonale izolují okolní hluk. Díky nim se můžete plně ponořit do své oblíbené hudby nebo podcastů. Jejich dlouhá výdrž baterie je pro outdoorové nadšence skvělým bonusem. Navíc jsou pohodlná a stylová.
A mají jednoduché ovládání - stačí na sluchatka přejet nahoru a nebo dolu a ovládáte zvuk, přejetím doprava/doleva přepnete písničku.
A tlačítko ULT budete milovat - můžete si nastavit nízké frekvence a nebo dodate sílu a poradnou energii.
A abych nezapomněla - sundáte sluchátka a písnička se vám pauzne
Rozhodně doporučuji!

Samsung QE55QN90C

Samsung QE55QN90C

Ověřený zákazník Allegro.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Allegro.cz

• Snadná obsluha. Rychlá. Obraz Super!

Zobrazuji 161 - 180 ze 500 recenzí 1...7 8 [ 9 ] 10 11...25